środa, 20 wrzesień 2017
quotationJeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością. Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością. Jeśli jesteś spokojny, to żyjesz teraźniejszością.

  Lao Tzu

showMiło Cię widzieć na mojej stronce. Powiedzmy, że z grubsza jest już skończona. Pewnie jest trochę niedociągnieć, ale wyjdą z czasem i wtedy je poprawię. Miłego oglądania smile

 

blogPrywatna część mojej strony. Pamiętnik - w życiu! Sposób dzielenia się swoimi przemyśleniami, obserwacjami, odczuciami - tak, ale w ograniczony sposób i raczej w wąskim kręgu osób. Nie licz na to, że wpisy będą pojawiać się lawinowo. Może się zdarzyć (znając siebie), że nic tutaj nie będzie się działo przez kilka miesięcy. Większa część blogu nie jest dla każdego. Jeśli chcesz mieć większy dostęp, to nie obędzie się bez wysłania formularza rejestracyjnego. Więcej szczegółów znajdziesz w menu Blog.
 

calendarKiedyś znajomy się śmiał, że aby ze mną się umówić, to trzeba mieć dużo szczęścia i znaleźć wolny termin w moim kalendarzusmile. Coś w tym jest, bo większość weekendów w roku mam pozajmowane. Więcej informacji o moich planach znajdziesz TUTAJ.